Festival, ktorý sa uskutoční v lete na piešťanskom letisku, doplnil svoj program o francúzsku techno hviezdu. Mike Levy, ktorý stojí za projektom Gesaffelstein, vystúpi so svojim setom v piatok 15. augusta na hlavnom pódiu.

Gesaffelstein

Mark Levy, rodák z Lyonu, je na hudobnej scéne od roku 2008. Začínal hlavne remixami a postupne si ho k spolupráci volali aj svetové hviezdy ako Depeche Mode, Miss Kittin, Lana Del Rey, Justice alebo naposledy ASAP Rocky. Prvým momentom, ktorý ho dostal do širšieho povedomia, bola spolupráca na albume Yeezus od Kanye Westa.

Na sólový album sa čakalo až do októbra 2013. Aleph zasiahol celú elektro scénu, kritici nešetrili chválou a začalo sa hovoriť o znovuvzkriesení techna. Uznávaný časopis Mixmag píše:“ Princ temnoty sa čoskoro stane kráľom, pamätajte si, že od nás ste to počuli prví.“ Predzvesťou vydania bol nekompromisný singel Pursuit, ktorý získal následne aj štyri nominácie v UK Music Video Awards za svoj skvelý videoklip. Druhým singlom je ďalšia energická skladba Hate Or Glory.

Živé vystúpenia sú vždy jedinečné a jeho Dj sety skvelo prepracované a dokonale vystavané. Pre fanúšikov Grape festivalu má pripravené 90 minútové vystúpenie, ktoré určite nenechá nikoho na pochybách, že tento elegán z Francúzka je naozaj kráľom svojho žánru.

Text a foto: Tlačová správa festivalu Grape

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972