Divadlo, prednášky a koncerty ponúkajú organizátori počas dvoch akčných týždňov v komunitnom centre ŽiWell a Piešťanskom pivovare. Už zajtra to bude vystúpenie Pavla Seriša s novou hrou, o deň neskôr sa návštevníci dozvedia, ako sa dá učiť so srdcom a sobota bude patriť mladým kapelám Walter Schnitzelsson a Funny Faces.

unnamed

Fanúšikovia divadla si prídu na svoje v stredu 22. o 19- tej. Pavol „Palec“ Seriš, ktorý u nás už predstavil 3 svoje autorské hry, príde so svojou najnovšou – Autor. Táto hra je v porovnaní s predošlými pre zmenu o osude jediného človeka: Autora. Autor predstavuje pracujúceho tvora, ktorý musí vytvoriť originálny zábavný program, inak príde o všetko. Divadlo, v ktorom ide herec viac za seba ako za postavu. Lístky sa dajú zakúpiť v predpredaji za 5 €, na mieste 7 €. Cena pre deti, študentov a ZŤP je 4 €.

Vo štvrtok 23. príďte na prednášku o alternatívnom vzdelávaní so zástupcami Školy so srdcom Myjava. Od 16.30 sa dozviete, že učiť sa dá aj inak.
c01391fb04

Mladé slovenské kapely Walter Schnitzelsson a Funny Faces sa rozhodli ísť na spoločné turné, na ktorom chcú dokázať, že mladá slovenská vlna má čo ponúknuť a že ich koncerty sa oplatí vidieť. Prví menovaní minulý rok vyhrali cenu Nováčik roka na Radio_Head Awards a následne ju potvrdzovali v kluboch, na námestiách, či festivaloch ako Grape, Pohoda a Rock for people, no aj ako predkapela Peta Dohertyho. Pieštanskí Funny Faces majú čerstvý debutový album My Odds and Ends a ambície predstaviť ho čo najväčšiemu publiku a potvrdiť, že patria medzi najnádejnejšie mená na domácej scéne. V Piešťanoch sa zastavia v sobotu 25. po 20-tej. Lístky v predaji tu.

funny-faces

pondelok 27. si príďte precvičiť svoje jazykové znalosti z angličtiny (18-19) a francúzštiny (19-20). Tešia sa na vás James a Pauline.

utorok 28. od 18-tej možno bude Vlnohranie. Zatiaľ to nie je potvrdené, sledujte fanpage, kde sa včas dozviete, či sa bude konať.

Unikátny muzikoterapeutický projekt Tóny života sa predstaví v stredu 29. o 18.00 h.  Začiatok je venovaný prednáške o starobylých Solfeggio tónoch a ich účinkoch na organizmus, ich znovuobjavenie, programovanie vody. Lektori potom zahrajú na tento unikátny nástroj vibrafón ladený v týchto tónoch za doprovodu šamanského bubnu a na záver vás naučia, ako na to a zahrajú si s vami. Vstupné 5 € na mieste.

unnamed (1)

Dessa je pozorovateľka života; očarujúca, cynická, duchaplná. Tak ju vidí kritika.Vŕta sa vo vzťahoch, nedorozumeniach a ďalších veselých témach spôsobom, s ktorým sa dá ľahko stotožniť. Len tak mimochodom, okamžite a polroka dopredu, vypredala dva londýnske koncerty svojho európskeho turné, ktoré je za rohom. V sobotu 2.5. o 20.00 h vystúpi v priestoroch Piešťanského pivovaru, mladšieho brata nášho ŽiWllu. Ako predkapela ju podporí český projekt LETO. Predpredaj: 5 €, na mieste: 7 € Lístky: ŽiWell, Piešťanský pivovar, 0905 293 656, doyour.entertainment@gmail.com.

Dessa1

PR, foto: ŽiWell, archív PNky

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972