Pozitívna energia, tanečné rytmy a chytľavé aranžmány sú pripravené pre návštevníkov koncertu už túto sobotu 25. apríla v piešťanskom Dome umenia v podaní charizmatického Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, ktorý bude viesť bandleader Jozef Buchta. O ich talente a popularite svedčia vypredané sály po Českej republike, ale i na Slovensku.

citylight_BH2015

Vojtěch Dych je český herec a spevák známy najmä z kapely Nightwork, ktorá skončila svoje pôsobenie v roku 2013. Absolvoval pražskú DAMU a pôsobil v niekoľkých českých televíznych filmoch a seriáloch, ako aj na doskách Národního divadla v Prahe. Do B-Side Bandu prišiel v roku 2010.

[youtube]https://youtu.be/tRcX-_p6XvQ[/youtube]

B-Side band pôsobí pod vedením lídra Josefa Buchtu, ktorý v roku 2006 založil túto formáciu z 18 špičkových inštrumentalistov. Postupom svojho pôsobenia si skupina vytvorila silnú tradíciu a skupinu priaznivcov. Je medzinárodne známy a pozývaný na spoluprácu v nadnárodných hudobných projektoch. Ich repertoár je žánrovo nezviazaný a je podriadený predovšetkým snahe vytvoriť moderný a farebný bigbandový zvuk, vtiahnuť poslucháča do deja energií a efektívnych aranžmánov. S kapelou spolupracuje ako vokalista napríklad aj hudobník Dan Bárta či herec Jiří Macháček. V minulom roku pokrstili Vojtěch Dyk a B-Side na Slovensku svoj debutový album Deska.

Informácie a vstupenky: http://www.ticketportál.sk/sk alebo priamo v Dome umenia v Piešťanoch.

Zdroj: Tlačová správa

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972