Koktail

Zrnko otvára krúžok ochrancov prírody

By 13. septembra 201214 septembra, 2012No Comments

Pre žiakov 4. a 5. ročníkov základných škôl pripravilo občianske združenie Kvas na tento školský rok zaujímavý mimoškolský kurz. V centre environmentálnej výchovy Zrnko otvárajú krúžok ochrancov prírody.

[singlepic id=27229 w=520 h=350 float=center]

Jeho témou budú rastliny, zvieratá a ich vzájomné vzťahy. Deti sa o nich dozvedia prostredníctvom tematických a voľnočasových hier. Stretnutia sa budú konať každý týždeň.

Na každý mesiac je pripravená víkendová akcia – výlety do prírody, sadenie stromov, Šarkaniáda, práca s hrnčiarskou hlinou, prírodným materiálom a veľa ďalších aktivít. Plánované sú aj viacdenné výlety, splavy a detský projekt s environmentálnou témou v Piešťanoch.

Krúžok ochrancov prírody realizuje občianske združenie Kvas a priamo nadväzuje na dlhoročnú tradíciu „eko- krúžkov“ v Zrnku. Aktivity a stretnutia vedú skúsení lektori a pedagógovia.

Deti môžete prihlásiť na tel. č. 0949 409 900 alebo cez email ozkvas@gmail.com, ak je treba tak na týchto kontaktoch dostanete aj ďalšie informácie. Počet miest na krúžku je obmedzený, deti budú prijímané podľa poradia prihlásenia. Cena krúžku je 5 eur za mesiac.

(ts)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972