Nadácia ADELI pripravila už štvrtú edíciu charitatívneho kalendára, ktorý zachytáva jedinečnú krásu detí. Autorkou projektu je fotografka Katarína Rogelová Husenicová a patronát nad projektom prijala Adela Banášová, čestným krstným otcom je tentoraz Martin Zach. Výťažok z predaja a všetkých sprievodných aktivít putuje rovnako ako v každom roku na zabezpečenie individuálnej, intenzívnej a účinnej rehabilitácie fotografovaných detí v ADELI Medical Center v Piešťanoch. Kalendár v cene 6.99 eur si môžete objednať prostredníctvom webovej stránky.

kalendar_2017

Autorkou projektu je profesionálna fotografka Katarína Rogelová Husenicová a hoci jej povolanie nie je práve tým, ktoré je vopred predurčené na pomoc slabším, či hendikepovaným, predsa v ňom našla priestor a pomohla dobrej veci. Kalendár vytvára bez nároku na honorár a s trpezlivosťou a radosťou venuje tým, ktorí pomocnú ruku vo svojom živote skutočne potrebujú. Od roku 2014 bez nároku na honorár každý rok vytvára kalendár, ktorý spája slovenské a české deti do projektu s cieľom získať finančné prostriedky na rehabilitáciu v ADELI Medical Center v Piešťanoch.

5-1030x687

„Verím, že každý náš postoj v sebe nesie istú energiu a preto k našej solidárnosti by bolo dobré pridať nádej, vieru, pokoj, úsmev a veľa lásky. Možno nie vždy chápeme, prečo sú veci ako sú, ale na tomto svete sa naše životy prelínajú a naše osudy sa nás vzájomne dotýkajú. Deti z ADELI na seba vzali vysokú školu života a my máme šancu sa od nich veľa naučiť a pri tom im pomáhať s úsmevom v srdci, aj kúpou tohto kalendára,“ hovorí o projekte jeho patrónka Adela Banášová.

-lt/Zdroj, foto a grafika: Nadácia ADELI-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972