Zdravie a krásu nájdete v štúdiu Vitality

Zdravie a krásu nájdete v štúdiu Vitality

11. júla 2014 Off Od PNky.sk

Individuálny prístup ku klientom, odborné poradenstvo v oblasti výživy a výborné výsledky pri riešení problémov. To všetko ponúka centrum zdravia a krásy Vitality, ktoré sídli na Vajanského ulici v Piešťanoch.

Tanita1Prísne diéty, ktoré nereflektujú špecifické potreby pacientov sú už minulosťou. Aby bol dosiahnutý udržateľný efekt, každý musí postupovať podľa svojho vlastného programu redukcie váhy a nie držať diétu. Krása a zdravie totiž idú ruka v ruke. Aj preto sa v štúdiu Vitality rozhodli, že budú ku každému klientovi pristupovať individuálne. Zameriavajú sa na poradenskú činnosť, ale aj odhalenie zdravotných problémov pomocou poznania prírodných zákonov ľudského tela. Cieľom je vyriešiť príčinu problému. Tento postup zaručuje viditeľné výsledky už po niekoľkých týždňoch.

V salóne Vitality zistia váš metabolický vek pomocou japonského skenera Tanita. Certifikovaný konzultant nielenže zmeria jednotlivé parametre, ale ich aj podrobne vysvetlí. V prípade, že budu mimo zdravých rozmedzí, poradí ako ich zlepšiť. Prístroj Quantum-biorezonacia fungujúci na princípe kvantovej magnetickej biorezonancie je určený na prevenciu a analýzu. Dokáže vyhodnotiť 38 zdravotných správ a 261 analýz, aby odhalil prípadné problémy.

Na základe toho je nastavený program, ktorý už mnohým klientom zmenil život. Aj vďaka individuálnemu prístupu našli v salóne Vitality fyzickú a psychickú pohodu, ktorá je pre zdravie a krásu nevyhnutnosťou.

Objednávky na telefónnom čísle 0949 06 26 04, počas letných prázdnin akciové ceny na konzultácie 10 eur.

1680x3342

PR