KoktailReklama

Zdokonaľte sa v angličtine pri káve alebo pive

By 8. júla 20139 júla, 2013No Comments

Neformálne konverzácie s americkou lektorkou navštevujú ľudia rôzneho veku – od detí až po dôchodcov. Pestré sú aj témy, o ktorých sa rozprávajú. Pravidelne každý v pondelok vďaka tomu vytvoria v komunitnom centre ŽiWell priateľskú atmosféru, v ktorej sa učia cudzí jazyk oveľa ľahšie ako v škole.

[singlepic id=44919 w=320 h=240 float=left]Jazyčenie štartuje každý pondelok o 17.30 h, jeho účastníci v konverzujú v angličtine aj niekoľko hodín, takže nie je nutné prísť načas. Rozhovory vedie lektorka jazykovej školy Skypers, ale občas sa pridajú aj ďalší cudzinci alebo Piešťanci žijúci v zahraničí.

„Tento konverzačný večer je určený pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť konverzáciu v cudzom jazyku, potrebujú sa rozrozprávať, stratiť strach z rozprávania. Stretnutia sa snažíme urobiť čo najotvorenejšie. Prísť môže každý bez ohľadu na akej úrovni sú jeho jazykové schopnosti. Tak isto sa môže zapájať do konverzácie slobodne a podľa toho ako a na čo sa cíti,“ predstavil v marci tento projekt Aurel Rusnák z občianskeho združenia Kvas. Vtedy Jazyčenie iba začínalo. Dnes sa ho pravidelne zúčastňuje 10 až 15 ľudí vrátane detí a dôchodcov.

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972