Zakotvite v Lodenici

Zakotvite v Lodenici

2. mája 2014 Off Od

Reštauráciu s výhľadom na Váh a Sĺňavu otvorili včera 1. mája. Má potenciál stať sa v Piešťanoch hitom. Prevádzkovatelia vsadili na prepojenie gastronomických služieb s vodou a vodnými športami. Z piešťanskej Lodenice spravili miesto príjemných stretnutí, ktoré si obľúbite už na prvý pohľad. 

05
Najprv vás zaujme interiér z dielne Michala Staška. Medzinárodne oceňovaný dizajnér tentoraz použil artefakty zo sveta vodných športov. Lodenica im je totiž zasľúbená už od svojho vzniku. V jej priestoroch nájdu návštevníci vitrínu pripomínajúcu úspechy piešťanských športovcov, ale aj lode, veslá, surfy a námornícke, či rybárske doplnky.

Reštaurácia ponúka najmä ľahké jedlá zamerané na ryby a šaláty, ale pri perfektnom výhľade na Váh a Sĺňavu si môžete vychutnať aj dobrú kávu alebo pivo. Vďaka svojej lokalite je tento priestor ako stvorený na usporiadanie osláv – či už sú to svadby, stužkové alebo firemné večierky.

Kaviareň, reštaurácia, ale i bar Mólo  na prízemí, lákajú najrôznejšie skupiny návštevníkov. Občerstvenie tu nájdu ľudia, ktorí aktívne relaxujú pri Sĺňave – či už na korčuliach, bicykli alebo v kajaku. Príťažlivá je pre zahraničných turistov, pretože v nej môžu spoznať kus piešťanskej športovej histórie a užiť si perfektné výhľady. Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, ktoré radi šantia v lodi na terase a detskom ihrisku. Majitelia chystajú pre návštevníkov rozmanité akcie, o ktorých budú priebežne informovať.

Preto príďte a zakotvite v Lodenici aj vy, ste srdečne vítaní!

PR, Foto: Erik Ďuriš