Lovci miest 2018 predstavujú typ hry scavenger hunt, kde budú 3-členné tímy musieť behom 120 minút splniť vyše 30 zábavných úloh s miernou štipkou guráže, a to skôr ako ostatné tímy. Hra bude prebiehať v sobotu 23. júna 2018 súčasne v desiatich slovenských mestách, medzi ktorými budú Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Piešťany, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina. Celkové poradie zostavia organizátori zo všetkých tímov a miest. V každom meste budú platiť rovnaké pravidlá a plniť sa tie isté úlohy.

Všetky úlohy bude musieť tím zdokumentovať prostredníctvom fotografie, či videa a organizátori následne posúdia správnosť splnenia úlohy a tím dostane daný počet bodov. 

„Tím, ktorí behom 120 minút dosiahne najväčší počet bodov vyhráva. Celkovo tímy budú bojovať o výhry v hodnote vyše 150 eur. Víťaz okrem iného vyhrá kupón na hru PanIQ Room (escape room) v meste podľa vlastného výberu. Druhé a tretie miesto bude ocenené formou poukážok do kina. Ďalej sú pripravené aj ďalšie výhry, ako výhry pre najkreatívnejší tím,“ informujú organizátori z Občianskeho združenia Punkstream.

Registrácia tímov bude spustená od 1. marca 2018, no pozor počet miest bude obmedzený, preto dlho neváhaj a registruj svoj tím čo najskôr. Link na registráciu bude uverejnený na facebook-ovej udalosti Lovci miest 2018, kde sú uverejnené aj bližšie informácie k registrácii.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom facebook-u alebo zaslaním mailu na komunita.punkstream@gmail.com.

-red/Tlačová správa Rastislav Gablovič, OZ Punkstream-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972