Koktail

Za výťažok z Plesu turistov pribudne mapa na Kolookruhu

By 13. februára 2011No Comments

Výťažok zo svojho prvého plesu, ktorý sa konal v polovici januára, sa piešťanskí turisti rozhodli venovať na zhotovenie situačnej mapy pri vstupe na Kolookruh pri lodenici. Ples zorganizoval Klub turistov TJ Bezovec na pôde Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera.

[singlepic id=9626 w=320 h=240 float=left]Klub turistov pôsobí v Piešťanoch už dlhé roky a organizuje mnohé akcie, na ktorých sa stretávajú priaznivci turistiky a prírody zo širokého okolia a rôznych vekových kategórií. Avšak vrámci plesu turisti vymenili vibramy a batohy za spoločenské oblečenie. Do tanca im hrala Ľudová hudba Petra Obucha a DJ Julto.

V rámci programu vystúpili tanečníci Danka a Marek z Klubu spoločenského tanca „La Luna“ v Hlohovci. Martin Riljak a Daniel Opletal predviedli barmanskú šou. Svoje umenie ukázali aj tanečníci zo skupiny Herous a krásou ozdobili ples brušné tanečnice Shams.

Turisti vyrážajú na kratšie či dlhšie pochody celoročne. Pripravujú však aj tradičnú masovú akciu Inovecká tridsiatka a päťdesiatka, ktorá sa koná každoročne druhý júnový víkend.

Nech sa páči malá fotospomienka na ples.

[nggallery id=467]

Foto: Iveta Mucha Ondrášiková

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972