Organizované behy cez aplikáciu tento rok obsadia až päť lokalít naprieč našou malou päťmiliónovou krajinou. Vo Vysokých Tatrách, Žiline, Nitre, Piešťanoch a v Bratislave naraz vyštartujú 5. mája 2019 o 13:00 hod. všetci účastníci Wings for Life World Run. Globálny charitatívny beh tak už po šiesty raz spojí celý svet. S cieľom pomôcť tým, ktorí behať nemôžu.

Foto: Daniel Grund

Na tohtoročných slovenských World Run zastávkach budú štartovať aj ambasádori, ktorí tento beh pravidelne podporujú a niektorí z nich sa dokonca pustili aj do samotnej organizácie. Stačí si vybrať jedno z miest dostupných na webe alebo v aplikácii a v prvú májovú nedeľu si môžete zabehnúť spolu so Zuzkou Vráblovou, DJ-om EKG či Gabom Švajdom alebo Romanou Komarňanskou.

K organizátorom sa tento rok pridala aj wakeskaterka Zuzana Vráblová a pozýva na App Run Piešťany, ktorý vás prevedie okolo Sĺňavy: „Wings for Life World Run bežím hlavne kvôli jeho myšlienke. Za tie roky čo sa organizuje viem, že ho vždy sprevádza skvelá atmosféra a silná emócia. Tento rok to bude môj štvrtý beh cez aplikáciu, avšak prvýkrát na Slovensku. Preto mi napadlo, že by bolo super, keby sa ako partička zídeme na BB Wakesoul v Piešťanoch a odbehneme si to spoločne.“ K Zuzke sa v jej rodnom meste pridá aj snowboardista Zoltán Strcuľa. Idete do toho s nimi?

Zuzana Vráblová Foto: Dan Vojtech

Ako sa registrovať?

Prostredníctvom aplikácie a virtuálneho stíhacieho vozidla sa behu môžete zúčastniť kdekoľvek na Slovensku. Či už sa rozhodnete pre individuálny beh, alebo sa pridáte k jednému z organizovaných App Runov, myšlienku tohto podujatia podporíte rovnako.

Stiahnite si aplikáciu Wings for Life World Run, vyberte si miesto, na ktorom chcete bežať a zaplaťte štartovný poplatok 15 eur. Výška štartovného je rovnaká pre organizovaný aj individuálny App Run a 100% percent z každého registračného poplatku putuje v plnej výške na konto nadácie Wings for Life. Appka je dostupná v Google Play aj App Store a funguje na princípe zaznamenávania odbehnutej vzdialenosti pomocou GPS. V pravidelných intervaloch vás bude informovať o pozícii virtuálneho stíhacieho auta a čase, kedy vás pri aktuálnom tempe dostihne.

Na Wings for Life World Run má zmysel každý jeden odbehnutý kilometer. Či už ich dáte 40 alebo 5. V tomto prípade skutočne platí, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Registračným poplatkom v plnej výške podporíte výskumy a štúdie, ktoré hľadajú spôsob liečby poranenej miechy. Aby vďaka vám mohol behať celý svet.

Viac informácií o behu a registráciu nájdete na www.wingsforlifeworldrun.com/sk.

Foto: Mykyta Zavilinskyi

Foto: Daniel Grund

TS 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972