KoktailReklama

Výťažok Rotary plesu poputuje sociálne slabším. Hostí bude operný spevák zabávať rockovými melódiami

By 15. januára 2013No Comments

Rotary Club Piešťany oslávil vlani na jeseň 20 rokov svojej činnosti. Už o necelé dva týždne usporiada aj jubilejný dvadsiaty ples, ktorého výťažok poputuje sociálne  slabším. Pomáhať spoluobčanom je totiž poslaním tohto celosvetového spoločenstva.

[singlepic id=39226 w=200 h=300 float=left]Rotary Club za dve desaťročia pôsobenia v Piešťanoch získal pre dobročinné účely 192-tisíc eur. Jeho členovia podporili mladých umelcov a lekárov, pomohli deťom v detskom domove. Naposledy vďaka nim získala Nemocnica Alexandra Wintera polohovateľné postele.

Jubilejný 20. ples Rotary Clubu v Piešťanoch sa uskutoční 26. januára v hoteli Balnea Palace. Toto podujatie spestria ukážky spoločenských tancov aj vystúpenie operného speváka Mária Fančoviča, ktorý sa predstaví špeciálnym programom zloženým z rockových piesní. Do tanca zahrá kapela Club 84 a na polnoc je naplánovaná štedrá tombola.

Ples je zároveň skvelou príležitosťou ako sa s činnosťou Rotary Clubu a jeho členmi bližšie zoznámiť. Sú to osobnosti rôznych profesií, ktoré sa pravidelne ako priatelia stretávajú, aby hovorili o aktuálnych témach a projektoch zameraných na pomoc a služby miestneho a medzinárodného dosahu.

Nie nadarmo je heslom Rotary: „Služba bez ohľadu na seba.“ Spoločenstvo funguje vo svete už 100 rokov a spolupráca jednotlivých klubov zaručuje vyššiu efektivitu pri pomoci ostatným. Aj vďaka medzinárodnej spolupráci mohol tunajší Rotary Club zorganizovať v Piešťanoch letný tábor pre deti z 15 krajín, ktoré týmto spôsobom spoznávali slovenskú kultúru.

Vstupenky na ples stoja 60 EUR a kúpiť si ich môžete v PNprint s r.o., Štefánikova 130, Piešťany, tel.033 7726 075.

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972