Vianočný Piešťanský Rýnek odštartuje svoju tohtoročnú púť už zajtra, v sobotu 2. decembra, obyvatelia Piešťan si budú môcť vyberať naozaj pestrej ponuky remeselných výrobkov. Počas troch adventných víkendov sa predstaví vyše 50 šikovných umelcov, ktorí vytvárajú veci z hliny, textilu, kovu, panenských olejov, ale aj ďalších materiálov. Na pláne sú aj tvorivé dielne, všetko však bude závisieť od počasia, nakoľko pri veľmi nízkych teplotách je presná práca veľmi náročná. Pozrite sa, čo všetko nájdete na rýnku počas najbližšieho víkendu.

Na Vianočnom Piešťanskom Rýnku nájdete počas nadchádzajúceho víkendu ručne šité dekorácie, vankúše čelenky a živicovú bižutériu, pletené a háčkované teplé odevy a doplnky, úžitkovú keramiku z kameniny, vypálenú tradične v peci na drevo, ale aj rôzne drevené dekorácie. V stánkoch určite mnohých potešia brošne, náušnice a náhrdelníky, sú veľmi ľahké , vode odolné a ohybné, vyrobené z polymérovej hmotou. Záujemcovia si budú môcť kúpiť aj sklenené mandaly, bábiky, keramiku na štýl čarovného lesa a vtáčie krmítka s elfskou tematikou, ale aj anjeli strážni a sväté ikony, či anjelské a energetické obrazy maľované akrylom na plátno. 

V pestrej ponuke nájdete aj prírodnú kozmetiku, ručne vyrábanú z panenských olejov, prírodných silíc a extraktov, liečivých solí a ďalších prírodných ingrediencií. Rodičov poteší aj detské funkčné oblečenie, háčkované farebné hračky zo 100% bavlny, ale aj čiapočky. Vianočnú atmosféru pomôžu doma dotvoriť adventné a vianočné vence, rôzne šité drobnosti a ozdoby na stromček, keramické doplnky ako napríklad anjeliky, ryby, zvončeky, vianočné ozdoby, vianočné venčeky, a tiež tradičné vianočné voňavé sviece z poctivého včelieho vosku v rôznych motívoch.

K zaujímavým a jedinečným výrobkom budú patriť svadobné opasky, náušničky pre nevesty, krojové party, drevené obrúčky, folklórne chokere, doplnky pre svadobčanov, ale aj autorské náramky z tepaného drôtu, drôtené vianočné ozdoby, či štýlové handmade náušničky, vianočné gule a ikebany. Ak sa náhodou chystáte piecť vyberte sa k voňavému stánku, v ktorom nájdete čerstvo namleté a namiešané korenie bez soli, glutamanu a chemických konzervantov, vďaka ktorému bude vaša vianočná večera či medovníčky voňať až k susedom do kuchyne

-red/Zdroj a foto: Vianočný Piešťanský Rýnek-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972