V Activity naučia vášho psíka poslúchať. Môžete tiež vyskúšať súťažiť v agility

V Activity naučia vášho psíka poslúchať. Môžete tiež vyskúšať súťažiť v agility

14. apríla 2015 Off Od PNky.sk

Máte psíka a chcete ho naučiť základnej poslušnosti? Alebo by ste chceli skúsiť šport zvaný agility, pri ktorom psík za pomoci psovoda prekonáva prekážky na parkúre? Kynologický klub Activity Horná Streda práve otvára nové kurzy poslušnosti a agility, ktoré sú určené pre psov všetkých plemien, od šteniatok až po psov seniorov.

agility A4

Klub má s výcvikom psov bohaté skúsenosti a za sebou mnoho množstvo spokojných absolventov. Psy sú po absolvovaní kurzu poslušnosti pokojnejší, zvládajú ľahšie stresové situácie, prechádzky sa stávajú príjemnejšími, keď psík poslúcha a neťahá na vodítku. Kurz poslušnosti je určený pre psíkov, ktorí potrebujú upevniť svoju poslušnosť, potrebujú sa socializovať v spoločnosti iných psov a ľudí, ale je vhodný aj pre agresívnych psov, i pre psy s poruchami správania (strach, štekanie, hryzenie, ničenie vecí).

Kurz agility je určený pre aktívnych psíkov, ktorí majú veľa energie a športového ducha a už zvládajú základnú poslušnosť. Ak sa vám bude dariť, môžete tiež začať súťažiť v tejto športovej disciplíne.

Na kurzy, ktoré sa konajú na futbalovom štadióne v Hornej Strede, sa môžete prihlásiť mailom na kkactivity@gmail.com. Cena dvojmesačného kurzu (8 lekcií) je 32 eur. Termín začiatku kurzu je individuálny po dohode s trénermi tak, aby vyhovoval každému majiteľovi a jeho štvornohému kamarátovi.

Viac informácii o klube: www.activity.estranky.sk.

PR