Koktail

Útulok pozýva na Bunkapárty a Piešťanský oriešok

By 23. mája 2012No Comments

Priatelia opustených psíkov a mačiek pozývajú širokú verejnosť na krst unimobunky pre šteniatka. Podujatie spojené s predstavením činnosti útulku, možnosťou stretnúť sa so zvieratami a informovať sa možnostiach adopcie sa uskutoční 27. mája od 11.00 do 15.00 h v priestoroch útulku na Priemyselnej ulici.

[singlepic id=29343 w=320 h=240 float=right]„Pozývame naozaj všetkých! Veľmi radi vás u nás uvidíme, aby sme spoločne pokrstili bunku pre šteniatka. Keď sa srdcia bijúce pre nemé tvory spoja, dajú sa splniť aj sny. Zároveň rozbiehame prihlášky na Piešťanského orieška, tak neváhajte, tešíme sa na hojnú účasť,“ informovali na webe utulok-piestany.sk organizátori podujatia.

Koncepcia súťaže psíkov bez rozdielu rasy Piešťanský oriešok sa od minulého ročníka nezmenila. Psíkovia budú zaradení do kategórií puppy, junior, open, senior a celkový víťaz – Piešťanský oriešok. Diváci si hlasovaním vyberú, ktorý psík im je najsympatickejší – či už vzhľadom, šikovnosťou, súhrou so svojím majiteľom a podobne.

Do súťaže je možné prihlásiť akéhokoľvek psíka – kríženca, čistokrvného s PP alebo bez PP, ktorý má platnú registračnú známku z akéhokoľvek mesta. Viac informácií na piestansky-oriesok.webnode.sk.

-inf- foto: utulok-piestany.sk

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972