Tradičná a legendárna zelená turistická mapa, ktorá pomáha pri orientácii v oblasti Malé Karpaty Bradlo je znova k dispozícii, 6. vydanie od Harmanca je ešte horúce z tlače. Na rube sa nachádza stručná prezentácia Piešťan, rôznych zaujímavostí a tiež informácie o prevádzkach nachádzajúcich sa v meste a okolí. Na príprave sa podieľali aj členovia občianskeho združenia Sĺňava Piešťany, respektíve z Telovýchovnej jednoty Bezovec. V spolupráci s Michalom Fialom pôsobiacim v oboch organizáciách sme pre vás pripravili súťaž o tri mapy, stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a usmeje sa na vás šťastie pri žrebovaní. Potrvá do nedele 26. novembra do 22.00 hodiny.

Súťažná otázka:

„Akú turistickú trasu vedúcu cez Malé Karpaty absolvujú turisti počas 65. zrazu Klubov slovenských turistov v Piešťanoch v roku 2018?“

Pomôcka: Vedie z dedinky kde stoji vlak a volá sa po ovocí.

Odpoveď musí obsahovať štart a cieľ trasy, farbu turistickej značky kadiaľ túra povedie a dni kedy sa pôjde. Pokiaľ si myslíte, že viete určiť správnu trasu pošlite správu do nedele 26. novembra do 22.00 hodiny na facebookovú stránku týkajúcu sa zrazu, alebo na TJ Bezovec. Na sociálnej sieti zároveň môžete nájsť rôzne podrobnosti o zraze, ale aj konkrétnych túrach, ktoré turisti absolvujú.

-lt/Zdroj a foto: Michal Fiala, TJ Bezovez Piešťany, OZ Sĺňava Piešťany(aktualizované)-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972