Najvyšší vrch Malých Karpát – Záruby, ktorý sa nachádza vo výške 768 metrov, navštívili v nedeľu 6. septembra turisti z KST TJ ATOM Jaslovské Bohunice. Predpoveď počasia predpokladala dážď, ale napriek tomu prišlo vrchol zdolať približne 50 ľudí. Výstup nakoniec prebehol bez dažďa a v príjemnom polooblačnom počasí. V októbri ich čaká jesenný trojboj a v rámci neho absolvujú už 37. ročník túry s názvom Jesenný Hlohovec – Piešťany.

Turisti, ktorí sa podujali v nedeľu zdolať Záruby boli obdarovaní diplomom a na dodanie energie dostali napolitánku. Oddiel KST TJ ATOM Jaslovské Bohunice mal jedenásťčlenné zastúpenie a napriek tomu, že sa výstupu zúčastnilo len jediné aj to spiace dieťa, panovala dobrá nálada. Početná skupina prišla z Modry spolu s píšťalkárom a modranskými produktmi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Turistický oddiel tento rok v októbri čaká jesenný trojboj pozostávajúci zo 42. ročníku prechodu Jesenným Považským Inovcom(3.10.), 31. ročníku Pochodu bankových úradníkov(10.10.) a 37. ročníku túry s názvom Jesenný Hlohovec – Piešťany(17.10.).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

-lt/zdroj: Vladimir Chrapčiak-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972