Connect with us

Koktail

Trojčlenné tímy čaká výzva s názvom Scavenger hunt

Published

on

Zábavnú hru plnú nečakaných úloh s názvom Scavenger hunt pripravili organizátori z PunkStreamu na sobotu 3. októbra. Trojčlenné tímy budú v časovom limite plniť zadania, ale okrem rýchlosti bude rozhodovať aj nápaditosť, humor a kreativita. A ak by ste náhodou nevedeli čo lebo kto je scavenger – tak je to takzvaný vychytávač voľných radikálov.

Už si niekedy počul o hre s názvom „Scavenger hunt“? Určite áno, len si to pod názvom možno nevieš predstaviť. Ide o zábavnú hru, kde sa ľudia rozdelia do tímov a všetky tímy dostanú rovnaký zoznam vecí, ktoré treba splniť. Všetky splnené úlohy musia byť doložené fotografiou/videom alebo niečím iným dokazujúcim, že úloha bola splnená. Na splnenie všetkých úloh je však limitovaný čas. V prípade, že sa niektorej skupinke podarí splniť všetky úlohy pred skončením určeného času, skupina získava bonusové body. Ak skupina nestihne splniť všetky úlohy, netreba vešať hlavy, pretože pri hodnotení sa pozerá nielen na číslo splnených úloh, ale, a to hlavne, aj na kreativitu, nápaditosť a humor.

Advertisement
Hello GPT

Jedna z úloh môže znieť napríklad: „Odfoťte niektorého člena vášho tímu ako rybárči na verejnom jazere.“, „Nájdite a odfoťte sa s človekom v oranžovom tričku.“, „Odfoťte celý tím sa hrať človeče.“ alebo „Jeden člen tímu musí prehnane ukazovať radosť z hračiek do piesku v hračkárstve.“ Možností je nekonečne veľa.

A keďže sa už pomaly vraciame do školy, jeden z víkendov Vám v Piešťanoch spríjemnime práve Scavenger huntom. V sobotu 3. októbra sa stretneme o 15. hodine pred kinom Fontána, kde všetky tímy oboznámime so zoznamom, prípadne vysvetlíme, čo sa od danej úlohy očakáva. Na riešenie úloh bude limitovaný čas 2 hodiny. Na najlepšie tímy, samozrejme, čaká výhra v podobe Paintballu zdarma a bližšie informácie o podujatí nájdete na facebooku.

Advertisement
Hello GPT

Registrovať svoje trojčlenné tímy môžete do polnoci 28. septembra tu. Registračné na osobu je 2€. Peniaze vyzbierané zo vstupného budú použité na pomôcky k úlohám a ceny pre súťažiacich. Ak by ste sa chceli zúčastniť, ale nemáte kompletný tím, neváhajte nás kontaktovať a my vám pomôžeme nájsť zvyšok tímu. Stačí napísať na mail rastislavgablovic@gmail.com. Tešíme sa na všetkých pozitívne naladených súťažiacich!

Udalosť nájdete na facebooku a zaregistrovať sa môžete tu.

Advertisement
Hello GPT

-lt/ Marianna Dafčíková, tlačová správa-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články