Trojičné námestie v centre nášho krajského mesta sa v sobotu 8. augusta 2015 stane dejiskom 2. ročníka podujatia Trnava Extreme Day, ktorý sa uskutoční po miekoľkoročnej prestávke. Ústredným ťahákom akcie majú byť opäť zoskoky bungee jumping na gumenom lane z viac ako 40 – metrovej výšky.

bungee1Podujatie rovnako ako pri premiére v roku 2011 technicky zabezpečujú skúsení profesionáli z Krokus Extrem Sport Team-u na čele s slovenskou horolezckou legendou – Petrom Hámorom. Ľudia okolo Hámora realizujú zoskoky z lana už viac ako dvadsať rokov.

Organizátori upozorňujú, že počas jednodňovej akcie na Trojičnom námestí je možné uskutočniť z časových dôvodov iba obmedzený počet zoskokov, preto spustili aj predpredaj poukazov na zoskoky. Záujemcovia si môžu poukazy kúpiť za 25 eur a sami si určiť čas svojho zoskoku v informačnom centre TTi pod mestskou vežou. „Pred štyrmi rokmi sa na Trojičnom námestí odvážilo skočiť viac ako 70 ľudí,“ uvádza Patrik Pokorný. Žeriav vytiahne prvých odvážlivcov nad centrum Trnavy o 10. hodine, posledný zoskok bude možné z bezpečnostných dôvodov uskutočniť približne o 19.30 hodine.

bungee

Súčasťou podujatia bude pouličné umenie v podobe veľkej grafitti steny, v priestore pred budovou divadla ukážu svoje umenie šikovní chalani na skateboardoch, kolieskových korčuliach či BMX bicykloch. O hudobnú produkciu v rámci Trnava Extreme Day na Trojičnom námestí sa postarajú DJ SPINHANDZ a DJ DASEX. Vstup je voľný.

bungee4

Tlačová správa podujatia

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972