Víťazkou aktuálneho ročníka SuperStar sa stala Slovenka Emma Drobná, ktorá pochádza zo susedného Nového Mesta nad Váhom. Mladá Novomešťanka zaujala divákov z celého Slovenska i Čiech, keď počtom hlasov z SMS-iek predbehla druhého superfinalistu Štepána Urbana z Uherského Hradišťa.

superstarSympatická speváčka vyčnievala už na kastingu a pozitívne hodnotenia dostávala neustále aj od najväčšieho kritika z porotcov, Paľa Haberu. Ten sa dokonca viackrát vyjadril, že Emma je jeho favoritkou, i keď titul si podľa viacerých porotcov zaslúžili všetci traja superfinalisti.

Včerajší záverečný večer tak nepriniesol veľké prekvapenia, a hoci výkony posledných troch súťažiacich neboli bez chýb, pod ktoré sa zrejme podpísal dlhodobý stres, porota i diváci boli veľkorysí a rozhodli spravodlivo. Na treťom mieste sa tak umiestnil Pavol Kovaliček z Dežeríc (okr. Bánovce nad Bebravou), druhým bol Moravák Štepán Urban a titul i výhru 75-tisíc eur si odnieslo talentované dievča „od susedov“ Emma Drobná.

Ako viackrát spomenula, do súťaže ju prihlásila mama a na kasting prišla až z Londýna, kde začala pracovať hneď po maturite. Divákov zaujala aj svojím sympatickým, prirodzeným prejavom a jedinečne zafarbeným hlasom.

https://youtu.be/ca-SNC_O1XQ

Vo svojom rodisku sa predstavila ešte počas súťaže 19. septembra aj vystúpením v hudobnom klube Blue note jazz and music club, kde účinkovala spolu so svojím „kolegom“ zo SuperStar Danom Křížkom.

Emma Dan

 

-inf-, foto: FB Emma Drobna – official, FB Emma Chorchelisita Drobna

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972