Máte malé deti a rozmýšľate nad zaujímavým tipom na výlet? Čo tak skúsiť Minifarmu v obci Lubina. Ak by ste sa tam vybrali dnes (8. mája), zažijete Zajačikový pondelok. Čo to znamená? Že sa na vás teší 16 krásnych králičkov, ktorých môžete pohladiť a pohrať sa s nimi.

Minifarmu neďaleko Nového Mesta nad Váhom budujú jej majitelia a tí sú zároveň ošetrovateľmi zvierat. Na ploche cez 1 hektár, chovajú celoročne viac  ako 100 zvierat, ktoré sú jedinečné hlavne malým vzrastom.

Vidieť môžete predovšetkým miniatúry klasických hospodárskych zvierat ako sú ovce, kozy, kone, kravy, oslíci, prasiatka, kačky alebo sliepky. Srdcom najväčšími a vzrastom najmenšími nadšencami týchto minizvieratiek sú samozrejme deti, preto majitelia venovali farmu práve im. Avšak tešiť sa môžete i na maxisliepky, psíkov, mačičky, či klokany…

Po zaplatení vstupného nie je pobyt na Minifarme nijako časovo obmedzený. Na rozdiel od iných fariem, v Lubine môžete priamo do ohrady medzi krotké zvieratká. Môžete si ich pozrieť zblízka, hladkať ich, kŕmiť alebo pozorovať ako sa správajú v ich prirodzenom prostredí.

K dispozícii je tiež oddychová zóna, kde môžete využiť ďalšie aktivity pre deti ako napríklad  vyhliadkovú vežičku, šľapací traktor, detský vozíček či vodné ihrisko.

V máji je Minifarma otvorená počas víkendov a sviatkov od 10:00 h do 18:00 h. 

Zdroj: www.minifarma.sk Foto: Minifarma

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972