Koktail

Tank si opäť zmeria sily s osobným autom

By 6. septembra 2013No Comments

Podujatie, ktoré sa v uplynulých rokoch konalo vždy cez pracovný týždeň a navštevovali ho zväčša žiaci základných škôl, teraz láka celé rodiny. Jeho súčasťou bude aj tento rok ukážka historickej vojenskej techniky – tank si opäť zmeria sily s osobným automobilom.

den ozbrojenych zlozeiekUž v sobotu 7. septembra môžete prísť do Vojenského historického múzea na Deň ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi.

Program začína o 10.00 h a zaháji ho hudba ministerstva obrany a ukážky čestnej stráže ozbrojených síl. Nasledovať bude prezentácia historickej vojenskej techniky zo zbierok múzea a ukážky práce hasičov, policajtov, kynológov a záchranárov. Program spestria súťaže v streľbe zo vzduchovky, maľovanie na tvár aj regrutačné stredisko, ktoré bude rozdávať darčeky.

Na piešťanskom letisku prebieha v rovnakom čase Balónová megafiesta, ktorá rodinám s deťmi ešte spestrí spoločnú sobotu. O 15.00 h bude oficiálne zahájenie Dní národnej hrdosti, nasledovať budú ukážky leteckých modelov a večer odlet teplovzdušných balónov.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pyGT1caXSM8[/youtube]

(inf)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972