Po množstve bratislavských swingových tančiarní zavíta B-Swing po prvýkrát do Piešťan. V piatok 31.7. sa od 19,00 h Piešťanský pivovar na Rekreačnej ulici prenesie do čias gentlemanov a dám a budú v ňom znieť melódie 20. až 40. rokov minulého storočia.

O špeciálne swingové výbery sa postarajú B-Swing lektori.  Tanečné lahôdky zo svojho rukáva na obleku vytiahne aj zahraničný hosť z Čiech, DJ Dr. Zeppelin. Lektori Janči & Stell otvoria swingový večer tanečným workshopom. Nachystajte si preto svoje tanečné topánky a dobrú náladu.
Projekt B-Swing tvorí pätica nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú energické Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing sa snaží vytvárať komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. Pôsobí najmú v Bratislave, kde pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.

Pre 20. až 40. roky bola príznačná elegancia. Organizátori preto odporúčajú šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky…Vstup: 3 eurá.

Zdroj: FB, Foto: Peter Ferencz

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972