Koktail

Súťaž o Najkrajší bicykel Piešťan spoja s cyklojazdou Bercajgel

By 5. septembra 201327 novembra, 2013No Comments

Najobľúbenejší dopravný prostriedok obyvateľov nášho mesta musí byť nie len rýchly, bezpečný a pohodlný, ale mal by aj dobre vyzerať. Ak si myslíte, že túto podmienku spĺňa práve váš bicykel, prihláste sa s ním do súťaže. Druhý ročník súťaže o Najkrajší bicykel Piešťan sa uskutoční v nedeľu 8. septembra.

mg_0111

Minulý rok sa stal víťazom súťaže o Najkrajší bicykel modrý Beach Cruiser Dominika Vailinga.

Do súťaže, ktorú vyhlásilo občianske združenie Pro Civitate sa môže zapojiť každý vlastník pekného bicykla z piešťanského regiónu. Registrovať sa môžete vopred emailom na adrese procivitate@procivitate.sk alebo pol hodinu pred štartom cyklojazdy Bercajgel, ktorá začína v nedeľu 8. septembra o 16.00 h pred Domom umenia a je súčasťou Lidožúru.

Účastníci cyklojazdy Bercajgel, ktorá má pôvod v Trnave, pôjdu na bicykloch k bufetu Dino na Sĺňave a späť, aby podporili budovanie bezpečných cyklotrás v Piešťanoch. O 18.00 h organizátori na Lide vyhlásia výsledky súťaže o Najkrajší bicykel Piešťany. Víťazov odmenia cenami, ktoré do súťaže venovali Peco Bikes, Bike Centrum Piešťany a Tulipano.

Víťazom prvého ročníka súťaže o Najkrajší bicykel sa v septembri 2012 stal modrý Beach Cruiser (na snímke), na ktorom sa viezol jeho majiteľ Dominik Vailing. Podľa  členov poroty dôvodom výberu tohto bicykla bol jeho štýlový vzhľad a to ako sa hodil k svojmu majiteľovi.

-inf-

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972