Koktail

Spoločne pre Piešťany

By 19. septembra 2013No Comments

Hnevá ťa, že všetci okolo teba hovoria, ako nič nejde, ako sa nedá alebo je príliš komplikované? Nebaví ťa čakať, že „TO “ v Piešťanoch niekto spraví? Rád by si urobil výnimočnú vec, čo sa bude ľuďom páčiť, aby si mohol byť na seba pyšný, že je v tvojom meste niečo aj vďaka tebe? Chceš sa pričiniť, aby Piešťany boli krajšie, len nevieš ako? Neváhaj a pridaj sa k Pro Civitate a spoločne dokážeme veľa.

SAMSUNG
Všetci môžeme ovplyvniť to, ako vyzerá naše okolie. Každá pomocná ruka v našom meste je vítaná. Hľadáme dobrovoľníkov administrátorov, projektových koordinátorov, web developerov, sponzorov, všetkých ľudí ktorí majú chuť a vôľu akýmkoľvek spôsobom pomôcť meniť Piešťany na krajšie miesto pre život. Spojenie Pro Civitate má pôvod v latinčine a znamená “pre mesto”. Našim cieľom je nielen poukazovať na nedostatky ovplyvňujúce život v tomto krásnom meste, ale ich aj pomáhať riešiť a posunúť k lepšiemu. Uvedomujeme si, že prostriedkov, ktoré sú potrebné na dosiahnutie takýchto zámerov, nie je nikdy dostatok, preto našu filozofiu staviame na ľuďoch. Tú vystihuje aj názov našej občianskej iniciatívy “Spoločne pre Piešťany”. Len spolu dokážeme postupne pretvárať naše mesto, na ktoré budeme právom všetci hrdí, že v ňom žijeme. Je potrebné vziať iniciatívu do svojich rúk a spraviť niečo preto, aby sa tieto ambície postupne stávali skutočnosťou. Len ťažko je badať prácu jednotlivca, ale keď sa všetci spojíme pre dobrú vec, výsledok je hneď viditeľný.

Ozvite sa na procivitate@procivitate.sk s vašim nápadom alebo sa pridajte do skupiny na facebooku, aby ste mali prehľad o našich aktivitách.

Autor: OZ Pro Civitate

REKLAMA

KonverzacneKurzyNovyIJAV-400x300

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972