Spevák Adam Ďurica si minulý týždeň zobral v Hlohovci svoju dlhoročnú priateľku Kristínu. Svadobnú hostinu mali na pôde Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. O zábavu i odobierku sa postaral tiež folklórny súbor Žito. V rámci tradičných zvykov sa mladomanželia obliekli aj do piešťanského kroja a spravili tak vďaka zverejneniu fotky na sociálnych sieťach nášmu mestu celkom slušnú reklamu.

Snúbencom sa podarilo svadbu utajiť pred médiami. Informácie o tom, že sa zaľúbenci, ktorí tvorili pár desať rokov, zobrali, sa dostali na verejnosť až potom, čo ich sami zavesili na sociálne siete.

„Odteraz už iba spolu. Povedala áno. Navždy. Neľutujem,“ napísal k svadobnej fotografii spevák. Postupne na svojom facebookovom profile zverejnil aj  prvý svadobný tanec a krájanie torty. Poďakovanie za výborne pripravenú hostinu sa ušlo aj piešťanskej hotelovej akadémii a jej riaditeľovi Ladislavovi Blaškovičovi. 

Adam Ďurica, ktorý na jar po tretí raz sa sebou získal cenu OTO v kategórii spevák roka, sa postaral na svojej FB stránke o propagáciu piešťanských ľudových tradícií a kroja. Fotografia mladomanželov oblečených v slávnostnom piešťanskom kroji sa páči tisíckam spevákových priaznivcov.  

Hudobník má blízko k Piešťanom aj vďaka aktuálnej zostave jeho kapely. Hrajú v nej dvaja Piešťanci  Miro Hank na bicie a Marek Mečiar na klávesy.

-th- Foto a video: FB Adam Ďurica

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972