KoktailReklama

Sny o komfortne a prakticky zariadenej domácnosti splní Ambienta

By 11. marca 201312 marca, 2013No Comments

Hľadáte nábytok s exkluzívnym vzhľadom, ktorý je zároveň účelný? Rustikálne zariadenie interiérov z kvalitného materiálu, spraví z vašej domácnosti atraktívne miesto na život.

[singlepic id=40494 w=520 h=340 float=center]

 

Donedávna platilo, že deti a domáce zvieratá treba držať od elegantného nábytku ďalej. Dnes už existujú látky, ktoré sa ľahko čistia aj od chlpov, či detských umeleckých diel.

Rozmanitú škálu čalúnických látok rôznych farieb, materiálov a vzorov ponúka predajňa Ambienta. V predajni na Nálepkovej ulici 30 v Piešťanoch si môžete vybrať zariadenie domácností vyrobené na Slovensku, ale dokážu tam zrealizovať aj vaše vlastné nápady. Nezáleží na tom, či chcete nábytok na mieru alebo uprednostňujete renováciu svojho obľúbených kresla, pohovky alebo stoličiek. Čalúnenie z kvalitných materiálov a pestrých látok, dokáže zmeniť vašu domácnosť na nepoznanie.

Ambienta sa dokáže prispôsobiť aj nevšedným požiadavkám svojich zákazníkov. Nezáleží na tom, či uprednostňujú rustikálny, vidiecky alebo moderný, mestský štýl.

Najlepšie je prísť sa presvedčiť osobne do predajne na Nálepkovej ulici 30 v Piešťanoch alebo kliknúť na web stránku ambienta.sk.

[nggallery id=2177]

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972