V sobotu 11. októbra sme v Piešťanoch spoznali slovenskú víťazku súťaže Fotomodelka Európy. Stala sa ňou Karolína Michalčíková z Trenčína, ktorú porota vybrala spomedzi šestnástich finalistiek.

Na druhom mieste skončila Viktória Ondrášiková z Banskej Bystrice a tretia bola Nicol Urdová zo Sliača. V SMS hlasovaní verejnosti o najsympatickejšiu účastníčku uspela Bratislavčanka Veronika Nováková.

Na čele poroty súťaže stál „krasológ“ Jozef Oklamčák. Podľa jeho slov sa zúčastnil už viac ako stovky súťaží krásy, skúseností aj ako porotca má teda viac než dosť. „Pri tejto súťaži sme nemuseli vyberať absolútnu dokonalosť, ale sústredili sme sa hlavne na fotogenickú tvár,“ povedal J. Oklamčák.

Dievčatá vo finále predviedli divákom v módnych prehliadkach tri kolekcie – LAZOET, LISCA a LENNA. Hlavným hosťom večera bol klavirista Richard Rikonn, moldavská huslistka Marina Raneta, ukrajinská speváčka Elena Durnjeva, tanečný pár z Akadémie tanca Tomáša Surovca a „česko – slovenská legenda“ spevák Jozef Ivaška. Večer v Dome umenia moderoval Michal Domonkoš.

Podujatie príliš veľa divákov do kultúrneho stánku neprilákalo. Zväčša išlo len o priaznivcov a rodinných príslušníkov finalistiek. Tí si užili viac ako dvojhodinový program, avšak pri niektorých vystúpeniach len neveriacky krútili hlavami.

Celý program sa vysielal naživo na Youtube:

-red- Foto: -th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972