Členovia komunitnej organizácie PunkStream usporiadali v sobotu 3. októbra podujatie s názvom Scavenger Hunt. Mladí Piešťanci dostali poriadne zabrať fyzicky aj rozumovo, pretože 25 úloh si vyžadovalo nielen rýchlosť a vytrvalosť, ale aj odvahu a kreativitu. Dohromady osemnásť odvážlivcov sa rozhodlo splniť túto náročnú výzvu, no hlavnú cenu v podobe paintballového duelu mohli získať len dva tímy. S najvyšším počtom bodov sa nakoniec umiestnili Heavy Metal Fluffy Unicorns a ZDT

IMG_3483_resize

Šesť trojčlenných tímov malo na realizáciu 25 úloh dve hodiny. Väčšinu museli buď natočiť alebo odfotiť, aby vedeli dokázať, že ich skutočne splnili. Úlohy boli rôznorodé a skúste si na niekoľkých príkladoch predstaviť či a ako by ste ich dokázali uskutočniť.
Odfoťte holú manekýnu.
Poskladajte origami vtáčika.
Natočte ako robíte Parkour.
Fotka člena tímu, ktorý “pláva“ na plávajúcej podlahe.
Vojdite do obchodu s akvaristikou/zoo produktu a spýtajte sa ich či majú niečo vhodné na prípravu sushi.
Nahrajte videoklip k pesničke podľa vlastného výberu.
Zaplaťte za niečo 1 euro iba v jedno a dvojcetovkách.
Naučte neznámeho človeka krok v breakdance, ktorý ste práve vymysleli.
Zaplaťte za jednu jazdu vláčikom a prehnane prejavujte vašu radosť.

IMG_3502_resize

IMG_3505_resize

IMG_3507_resizeIMG_3508_resizeKomunitná organizácia PunkStream vznikla z bývalých členov Mládežníckeho paramentu Piešťany, ktorý zažil svoj reštart 14. februára pod záštitou viceprimátora Michala Hyneka. Podľa slov bývalého predsedu MPP Rasťa Gabloviča neposkytoval jeho členom dostatok priestoru na realizáciu a zároveň ich zväzovalo politikárčenie. Založením PunkStreamu teda získali väčšiu slobodu, pričom sa názvom a druhom podujatí priblížili o čosi viac mladým.

IMG_3497_resizePunkStream je komunitná organizácia. Je to zoskupenie mladých, pričom chceme hlavne organizovať rôzne podujatia v Piešťanoch a ďalších mestách. Teraz máme väčšiu slobodu, pretože parlament mladých nenapĺňal naše ciele. Samotný názov Mládežnícky parlament Piešťany bol odpudzujúci pre mladých, pretože si mysleli, že naše podujatia boli spojené s politikou. Na jar chystáme väčšie aktivity, napríklad súťaž amatérskych gitaristov a tiež festival amatérskych filmov. Cestu interaktívnosti sme si vybrali preto, že je zaujímavejšia pre mladých a pomôže nám to aj zhromaždiť a rozšíriť základňu ľudí,“ povedal o novovzniknutom PunkStreame Rasťo Gablovič.

IMG_3489_resize

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972