Všetko je už pripravené, rozprávkové bytosti bez problémov docestovali, i keď niektoré museli merať riadnu cestu. Rozprávkový park začína. Nenechajte sa teda odradiť tým, že nie je slnečný úpek. Keďže podľa predpovede počasia má byť pod mrakom a možno okolo poludnia spadne drobná prehánočka, bude podujatie ešte príjemnejšie, nehrozí vám totiž spálenie kože či úpal :-).

Na jedenástich stanovištiach môžete stretnúť Mimonov, ktorí si pre vás pripravili zaujímavú prekážkovú dráhu. Ariel prišla aj so svojimi kamarátkami rybičkami, Bob staviteľ zase priniesol všetko potrebné na stavbu domu, ktorý mu iste deti s radosťou pomôžu vybudovať.

Zabavíte sa i  s postavami z rozprávok Zootropolis, Rapunzel, Kráska a zviera či Spidermanom, ktorý deti naučí oko preliezť pavučinou a neprilepiť sa na žiadne vlákno. Množstvo radostzi si užijete s pirátmi a Sponge Bobom, ale aj s Elzou z rozprávky Frozen. Sven je už poriadne hladným, takže ho bude treba nakŕmiť a on na oplátku určite pomôže pri plnení úlohy, ktorú si pripravila Elza.

Janka a Marienku deťom určite nebude treba predstavovať a asi je jasné aká úloha na malých šibalov čaká s týmito rozprávkovými postavičkami. Samozrejme im  treba pomôcť vyzdobiť medovníčky, ktoré pojedli. Dávajte si, ale pozor na Ježibabu a nenechajte sa zlákať jej medovými rečami. Chlapcov určite zaujme Lego príbeh, kde si môžu vyskúšať svoje staviteľské zručnosti.

Organizátori podujatia z Materského centra Úsmev s podporou Mesta Piešťany a Rezortu Piešťany sa stretnutie s vami tešia druhú júnovú sobotu dopoludnia.

-inf- Foto: -mc-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972