Neviete prísť na to, čo by potešilo Vašich blízkych pod vianočným stromčekom? Alebo by ste sami chceli dostať niečo originálne a s láskou vyrobené? Pozvite Vašich známych a príďte sa sami inšpirovať či nakúpiť od vyše 40-tich remeselníkov a farmárov, ktorí sa vystriedajú na Námestí Slobody počas troch predvianočných víkendov. Najbližšie ich stretnete 10. a 11. decembra od 9:30 do 17:00, pričom posledný termín Vianočného Pieščanského Rýnku bude víkend 17. a 18. decembra.

plagat_vianocnyrynek2016

Pieščanský Rýnek je už tretí rok súčasťou Vianočných Piešťanských Trhov, ktoré tradične prinášajú do mesta tú pravú vianočnú atmosféru zaujímavým hudobno-zábavným programom počas celého decembra. Sobotný večer plný živej cigánskej muziky Gipsy Čáve vystrieda pokojná nedeľa s chrámovými spevmi zboru Bojná.

Okrem predaja budú počas nedeľňajších poobedných hodín vyhlásené workshopy a nebudú chýbať ukážky spracovania dreva, kože, maľovania na sklo, výroby šperkov z cínu a nakoniec aj výroby bezdierovej píšťaly a tradičných celodrevenných lukov v podaní Karpatských Pecúchov.

karpatskipecuchovia_fb

Vybavili sme opäť krásne slnečné počasie, tak sa nezabudnite do mesta vybrať trochu skôr, aby ste stihli vychytať tie najlepšie kúsky od samotných tvorcov, remeselníkov a farmárov, ktorí pre Vás chystajú kopec kreatívnych a nápaditých darčekov. Všetkých predajcov, dátumy ich predajných dní aj fotografie z trhov môžete nájsť v albumoch na našej fb stránke. Prezrite si fotografie predajcov, ktorí sa chystajú na Pieščanský Rýnek tento víkend.

-Vianočný Piešťanský Rýnek-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972