KoktailReklama

Quiz Night je späť

By 17. septembra 2013No Comments

Pamätáte si zábavno-vedomostnú súťaž, ktorú pred niekoľkými rokmi organizovala jazyková škola C&M Languages? Legendárne stretnutia súťažných tímov sa budú v Piešťanoch konať znovu. Prvé z nich už v pondelok 23. septembra o 18.00 h U čiernej pani.

[singlepic id=47498 w=320 h=240 float=right]Na každé z týchto podujatí kedysi pravidelne chodilo okolo sto ľudí. Vytvorili šesť až desať členné družstvá, ktoré museli rýchlo a správne odpovedať na otázky z rôznych oblastí v angličtine aj slovenčine. Takmer na každej Quiz Night panovala napätá súťažná atmosféra, pretože vedomosti účastníkov boli veľmi dobré.

Tradíciu týchto spoločenských stretnutí chcú organizátori opäť obnoviť. Na septembrovú Quiz Night preto pozývjú nie len svojich študentov, ale aj širokú verejnosť. Kamaráti, kolegovia alebo spolužiaci môžu vytvoriť súťažné družstvá a pri zábavnej hre si zlepšovať angličtinu, ale aj popíjať pivo a ochutnať slávne chilli Craiga Brickmana.

Vstup na podujatie je voľný a registrácia vopred nie je nutná, stačí prísť v pondelok 23. septembra pred 18.00 h do Čiernej pani.

(pr)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972