Koktail

Pršať začalo až po prehliadke

By 26. júla 201028 júla, 2010No Comments

V sobotu 24. júla visel dážď iba na vlásku, a tak organizátori módnej prehliadky svadobných a spoločenských šiat zo svadobného salónu Ľubica celý deň sledovali oblohu a odháňali čierne mračná. Prehliadka sa napokon uskutočnila a rozpršalo sa až asi hodinku po jej skončení.

[singlepic id=2219 w=400 h=240 float=left]Hostia, ktorí zavítali do areálu na Staničnej ulici v Piešťanoch, kde salón sídli, mali možnosť zhliadnuť niekoľko desiatok modelov šiat. V prvej polovici to boli najmä spoločenské šaty značiek BELLA (Taliansko) a ĽUBICA, ktoré navrhuje majiteľka salónu Ľubica Dóczyová. Po prestávke hrali prím svadobné šaty a to značiek LA SPOSA (Španielsko), VENUS (Taliansko), ĽUBICA (Ľubica Dóczyová). Všetko to dopĺňali pánske obleky značky JAVIER ARNAIZ (Španielsko) so swarovského komponentami a detské šaty. Vrámci prehliadky boli taktiež po prvý raz prezentované originálne ručne maľované šaty zdobené brúsenými kameňmi značky Preciosa.

Pre tých čo sa prehliadky nezúčastnili a chcú načerpať inšpiráciu ako sa obliecť napríklad na svadbu, či už vlastnú alebo cudziu, prinášame bohatú fotogalériu.

Autor: th   Foto: hug(o)photo – Tomáš Hudcovič

[nggallery id=78]

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972