Posledné prípravy pred zajtrajším otvorením novej predajne Lidl na Bratislavskej ulici pomaly finišujú. Slávnostné prestrihnutie pásky už 124. prevádzky na Slovensku za účasti zástupcov mesta Piešťany je naplánované na 7:00 a následne prebehne prehliadka priestorov. Spoločnosť na deň otvorenia prichystala zaujímavú akciu, vďaka ktorej obdržia základné školy na E. F. Scherera a na Brezovej ulici 50 centov z každého nákupu nad 10 euro. Akcia bude prebiehať počas celého prvého dňa prevádzky. 

 „Súčasťou našej stratégie napĺňania spoločenskej zodpovednosti je snaha byť dobrým susedom. Poskytnutím športových a didaktických potrieb dlhodobo podporujeme základné školy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti našej novootvorenej predajne. Tento úspešný projekt sme sa od školského roka 2015/2016 rozhodli rozšíriť aj na zrekonštruované predajne. Ročne takýmto spôsobom podporíme desiatky škôl a tisícky žiakov, čím prispejeme k zlepšeniu ich školských aj mimoškolských aktivít,“ povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.

Okrem výhodných cenových ponúk čaká na všetkých zákazníkov a ich ratolesti počas celého dňa pestrý sprievodný program: elektrické štvorkolky, trampolína, maľovanie na tvár či vystúpenie klauna. Všetci zákazníci, ktorí v pondelok 9. novembra nakúpia za aspoň 12 €, získajú občerstvenie zdarma a kuchársku knihu Paulus vs. Ihnačák. Predajňa Lidl na Bratislavskej ulici o rozlohe takmer 1300 metrov štvorcových ponúkne zákazníkom viac ako 100 parkovacích miest. V poradí druhá piešťanská predajňa, zodpovedá najmodernejším štandardom spoločnosti Lidl. Uplatnenie v nej nájde 28 zamestnancov. Vďaka vlastnej pekárni budú mať ľudia každý deň k dispozícii teplé, voňavé a chrumkavé pečivo priamo z pece. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na kvalitné výrobky predávané pod privátnymi značkami spoločnosti Lidl.

-lt/zdroj: Tlačová správa-

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972