Prípravy pred otvorením pomaly finišujú

Prípravy pred otvorením pomaly finišujú

8. novembra 2015 Off Od PNky.sk

Posledné prípravy pred zajtrajším otvorením novej predajne Lidl na Bratislavskej ulici pomaly finišujú. Slávnostné prestrihnutie pásky už 124. prevádzky na Slovensku za účasti zástupcov mesta Piešťany je naplánované na 7:00 a následne prebehne prehliadka priestorov. Spoločnosť na deň otvorenia prichystala zaujímavú akciu, vďaka ktorej obdržia základné školy na E. F. Scherera a na Brezovej ulici 50 centov z každého nákupu nad 10 euro. Akcia bude prebiehať počas celého prvého dňa prevádzky. 

 „Súčasťou našej stratégie napĺňania spoločenskej zodpovednosti je snaha byť dobrým susedom. Poskytnutím športových a didaktických potrieb dlhodobo podporujeme základné školy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti našej novootvorenej predajne. Tento úspešný projekt sme sa od školského roka 2015/2016 rozhodli rozšíriť aj na zrekonštruované predajne. Ročne takýmto spôsobom podporíme desiatky škôl a tisícky žiakov, čím prispejeme k zlepšeniu ich školských aj mimoškolských aktivít,“ povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.

Okrem výhodných cenových ponúk čaká na všetkých zákazníkov a ich ratolesti počas celého dňa pestrý sprievodný program: elektrické štvorkolky, trampolína, maľovanie na tvár či vystúpenie klauna. Všetci zákazníci, ktorí v pondelok 9. novembra nakúpia za aspoň 12 €, získajú občerstvenie zdarma a kuchársku knihu Paulus vs. Ihnačák. Predajňa Lidl na Bratislavskej ulici o rozlohe takmer 1300 metrov štvorcových ponúkne zákazníkom viac ako 100 parkovacích miest. V poradí druhá piešťanská predajňa, zodpovedá najmodernejším štandardom spoločnosti Lidl. Uplatnenie v nej nájde 28 zamestnancov. Vďaka vlastnej pekárni budú mať ľudia každý deň k dispozícii teplé, voňavé a chrumkavé pečivo priamo z pece. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na kvalitné výrobky predávané pod privátnymi značkami spoločnosti Lidl.

-lt/zdroj: Tlačová správa-