KoktailReklama

Pripravte sa na leto pri vode

By 11. júna 2013No Comments

Tričká, šortky, plavky, ale aj lyže, laná a neoprény – e-shop vodnelyze.sk ponúka všetko pre športovo založených ľudí, ktorí chcú v lete oddychovať aktívne.
Vodnelyze.sk vedú aktívni vodní lyžiari z Piešťan. Spolupracujú s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International a v ich ponuke je nie len módne oblečenie, ale aj športové potreby najvyššej kvality.
[singlepic id=43875 w=320 h=240 float=right]Na slnečných plážach je jednou z dôležitých vlastností funkčných odevov ochrana proti spáleniu. Lycrové tričká majú UV filter a sú v hodné k vode i do vody, aby chránili pred slnečnými lúčmi. Samozrejmosťou je široký výber zo sortimentu pre pánov, dámy aj deti.
Šortky značky Jobe vyrobené z ľahkých a rýchlo schnúcich materiálov nielen dobre vyzerajú, ale sú využiteľné pri viacerých vodných športoch aj na bežné nosenie ako voľnočasové oblečenie.
[singlepic id=43870 w=320 h=240 float=left]Súčasťou ponuky sú aj neoprény do každého počasia. Môžu ma termopodšívku alebo špeciálnu úpravu na ľahšie obliekanie a vyzliekanie. Dokážu lepšie ochrániť vybrané časti tela (kolená, ramená) a dokonale utesniť zápästia a členky.
Na vodnelyze.sk nájdete aj množstvo wakeboardov, wakeskateov, kneeboardova a kiteboardov. Nechýbajú nafukovancie kolesá a vodné trampolíny, s ktorými je počas leta tiež veľká zábava.

[nggallery id=2338]

Text: PR Foto: www.jobesports.com

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972