Preteky dračích lodí už budúcu sobotu, dnes posledná šanca prihlásiť sa

Preteky dračích lodí už budúcu sobotu, dnes posledná šanca prihlásiť sa

27. mája 2017 Off Od PNky.sk

V sobotu 3. júna, tradične počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny, sa uskutoční už 8. ročník Dragon Cup Piešťany. Pretekári si zmerajú sily opäť na trati medzi Krajinským a Kolonádovým mostom s dĺžkou 180 m. Ak by ste sa chceli pridať so svojou posádkou, dnes máte poslednú možnosť zaslať prihlášku organizátorom z Neptún Klubu Piešťany.

Hlavným pretekom je súťaž o pohár primátora mesta Piešťany, v ktorej sú hodnotené všetky posádky. Preteku FUN posádok sa zúčastňujú tímy, ktoré neštartujú na iných podujatiach. Rovnako sa bude súťažiť o najlepšiu školskú posádku, teda za predpokladu, že budú prihlásené minimálne tri družstvá. Preteku o najlepšiu detskú posádku musí sedieť v lodi minimálne 12 detí do 14 rokov, zbytok posádky môžu tvoriť dospelý.

Na piešťanskom Dragon Cupe štartujú MIX posádky (muži + ženy) v počte 16 – 20 pádlujúcich, pričom v posádke musia byť min. 4 pádlujúce ženy + bubeník/čka. Štartovať môže akákoľvek posádka / firemná, školská , obecná atď./ a veková hranica nie je obmedzená.

PROGRAM PRETEKOV :

9.00 – 10.00hod. – registrácia posádok, možnosť tréningu

10.00 hod. – porada kapitánov

10.30 – 12.30 hod. – rozjazdy

13.00 – 16.00 hod. – semifinálové, finálové jazdy , vyhodnotenie pretekov

PRIHLÁŠKY A INFORMÁCIE :

Každá prihlásená posádka musí mať pomenovanie a kapitána. Prihlášky zasielať na neptunklubpiestany@gmail.com č.tel. 0911 787896 najneskôr do 27.5.2017. 

Viac info tu.

-red- Ilustr. foto: -mp-