Connect with us

Koktail

Prednádražie okolo Úsmevu obsadia piráti – príďte medzi nich

Published

on

Slnko už stráca na sile, rána sú chladnejšie. Z prázdnin sa stali len spomienky, ktoré začínajú blednúť. Prečo si však leto nepredĺžiť a nepridať zopár nových zážitkov, nespoznať zopár nových kamarátov. Materské centrum Úsmev v Piešťanoch vám to všetko ponúka na svojej tradičnej akcii Pirátskej párty, ktorá sa koná v sobotu 10.9.2016 o 15:30 na detskom ihrisku „Karibik“ pred sídlom Materského centra Úsmev na A. Hlinku 39/41, Piešťany. Podujatie sa koná za každého počasia.
Pirátska párty - plagát

K vašej dobrej nálade sa pridajú postavičky z rôznych morských a vodných rozprávok. Môžete sa tešiť na pirátov, na vodníka, ktorý zbiera dušičky a bude treba okolo neho nepozorovane prekĺznuť. Zahádžete si loptičky s Nemom a zábudlivou Dory, neštastnému a opustenému Robinsonovi pomôžete postaviť maják, zachytáte si rybičky. Nebude chýbať Ariel, s ktorou si zašantíte dosýta, stretnete morské príšery aj si budete môcť pohľadať stratený rozprávkový poklad. Bohatá výzdoba a krásne kulisy sú už samozrejmosťou pri všetkých akciách z dielne Materského centra Úsmev.

Prídite v sobotu 10. septembra o 15:30 h nasať atmosféru dobrodružstva z rozprávok, ochutnať diaľky a rozlúčiť sa spolu s nami s končiacim letom. Nenechajte si milé deti ujsť príležitosť na pekné sobotné popoludnie, kde sa vybláznite so svojími starými aj novými kamarátmi. Hrdinovia z morských a iných vodných rozprávok sa už na Vás tešia, a Vy? Potšíme sa, ak prídete v tématických maskách (námorníkov, pirátov, vodníkov, morských príšer, …)

Advertisement
Hello GPT

MC Úsmev

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články