Na tohtoročnej Prechádzke rozprávkovým parkom budú jednoznačne vo výhode odvážne rodinky. Organizátorky z MC Úsmev odporúčajú prísť rodinám v kompletnej zostave, kedy je rodina najsilnejšia a najodvážnejšia.

Fanúšikovia Star wars-u budú mať konečne príležitosť sa stretnúť s princeznou Leiou
Organa, Luke-om Skywalkerom a Kylom Renom. Neustály boj medzi Odbojom a Republikou môžu pomôcť ukončiť práve deti, ktorých čaká misia „pomôcť dobrej sile zvíťaziť“. Keďže na tomto stanovisku zaznamenávame zvýšené nebezpečenstvo, na ochranu bojovníkov s prehľadom dohliada príslušník Mestskej polície. Ktoré dieťa uhádne zamaskovaného policajta, dostane špeciálnu pečiatku do mapky.

Naši kamaráti piráti opäť zakotvili svoju loď na zabudnutom ostrove. Pevne veria, že sa im tam podarí vztýčiť vlajku a vytvoriť si na ňom základňu. Čaká ich však brodenie pomedzi nebezpečné ryby, medúzy a chobotnice, ale aj generálne čistenie lode a jej príprava na ďalšiu plavbu.

Čerti sa tešia na malých pomocníkov, ktorí im pomôžu povyvádzať množstvo čertovín. Zahrajú sa aj s „čertovými obrázkami“, porovnajú si mieru páchania dobrých skutkov a zistia štatistický priemer poslušnosti u detí v Piešťanoch. Hlavný šéfkuchár čertov im prezradí, čo jedia čerti najradšej a naučí ich recept slávnostného menu-čka čertov.

Jednoducho čaká vás veľa zábavy a rozprávková atmosféra v celom parku. Určite
povedzte všetkým, ktorých máte radi, že sa vidíme 16.6.2018 od 10.00 h do 15.00 h.
Odporúčame aj rodičom zabudnúť na svoj vek a užiť s deťmi čo najviac zábavy. Tešíme sa na vás.

TS MC Úsmev

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972