Slovenský zväz čarodejníc so sídlom v Rakoviciach aj tento rok pozýva na Veľký zlet čarodejníc s medzinárodnou účasťou. Pozvanie dostali čarodejnice – najkvalifikovanejšie zástupkyne rodu Homo megeres obludus. Stretnutie sa uskutoční v pondelok 30. apríla o 17.30 h v areáli pohostinstva v Rakoviciach.

Veľký zlet čarodejníc - čarodejnice sa stretnú v obci Rakovice

Veľký zlet čarodejníc

Pristávacia plocha bude vyznačená bielym pavúkom. Účastníčky si majú zobrať metlu podľa paragrafu 22, odst. 6, písmena X zákona č. 999/91 Zb. O čarodejníctve a kúzelné pomôcky. Vzhľadom k predpokladanému lietaniu v húfoch je nutné, aby sa účastníčky dostavili v triezvom stave.

Počas letu je nutné dodržiavať predpisy platné pre prepravu na vnútroštátnych linkách a nezrážať lietadlá. Poistenie účastníčok je zaistené hromadnou poistkou Odborového zväzu čarodejníc. Prihlášku na zlet je možné zaslať generálnej tajomníčke výkonného výboru Jage Krivohnátke Rafkovej na adresu katarinarafajdusova@gmail.com.

V rámci akcie sa bude súťažiť o titul Miss Čarodejnica, pretekať sa bude aj v čarodejníckych zručnostiach a super metlu. 

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972