Pozor na čarodejnice, v pondelok možno očakávať ich zvýšený výskyt

Pozor na čarodejnice, v pondelok možno očakávať ich zvýšený výskyt

26. apríla 2018 Off Od PNky.sk

Slovenský zväz čarodejníc so sídlom v Rakoviciach aj tento rok pozýva na Veľký zlet čarodejníc s medzinárodnou účasťou. Pozvanie dostali čarodejnice – najkvalifikovanejšie zástupkyne rodu Homo megeres obludus. Stretnutie sa uskutoční v pondelok 30. apríla o 17.30 h v areáli pohostinstva v Rakoviciach.

Veľký zlet čarodejníc - čarodejnice sa stretnú v obci Rakovice

Veľký zlet čarodejníc

Pristávacia plocha bude vyznačená bielym pavúkom. Účastníčky si majú zobrať metlu podľa paragrafu 22, odst. 6, písmena X zákona č. 999/91 Zb. O čarodejníctve a kúzelné pomôcky. Vzhľadom k predpokladanému lietaniu v húfoch je nutné, aby sa účastníčky dostavili v triezvom stave.

Počas letu je nutné dodržiavať predpisy platné pre prepravu na vnútroštátnych linkách a nezrážať lietadlá. Poistenie účastníčok je zaistené hromadnou poistkou Odborového zväzu čarodejníc. Prihlášku na zlet je možné zaslať generálnej tajomníčke výkonného výboru Jage Krivohnátke Rafkovej na adresu katarinarafajdusova@gmail.com.

V rámci akcie sa bude súťažiť o titul Miss Čarodejnica, pretekať sa bude aj v čarodejníckych zručnostiach a super metlu. 

-red-