Poľovnícke psy v akcii, ukážky vábenia zveri, sokoliari, či sprievod poľovníkov a ekumenická svätá omša, to všetko, ale i ďalší program na vás čaká už zajtra v sobotu 28. októbra v areáli  Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav F. E. Scherera na Teplickej ulici počas Poľovníckych slávností. Organizuje ich Slovenská poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz  v spolupráci so spoločnosťou HOREZZA, a.s. a Zväzom vojakov SR.

Podujatie odštartuje o 10:00 hod. a pre návštevníkov je pripravený  program až do 17:00 hod. Hneď v úvode sa predvedú poľovnícke psy. Od 10:30 h sa bude maľovať na tvár, pričom deti budú môcť zmeniť svoju podobu až do konca podujatia. Ukážky vábenia zveri sú naplánované na 11:30 h  a 13:00 h sa predvedú skoliari. Nasledovať bude o 14:15 h sprievod s jeleňom od Slovenskej sporiteľne a podujatie vyvrcholí ekumenickou svätou omšou v areáli konanie podujatia. Na Poľovníckych slávnostiach nebude samozrejme chýbať ani ukážka poľovníckych trofejí a taktiež uvidíte ukážky ručných zbraní vo výzbroji OS SR.

Podávať sa bude guláš z diviny, pripravené je občerstvenie, oškvarkové pagáče a koláčiky z domácej kuchyne hotela, teplé a studené alkoholické aj nealkoholické nápoje a varené vínko.

Podľa poslednej predpovede, by malo byť síce pod mrakom, ale od obeda bez dažďa, tak neváhajte a príďte navštíviť toto zaujímavé podujatie.

-PR- Ilustr. foto: -mp-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972