Riaditeľka Svetovej duchovnej univerzity Brahma Kumaris (BK World Spiritual University) pre Európu a jej reprezentantka pri OSN v Ženeve, Jayanti Kirpalani navštívi počas nadchádzajúceho víkendu Piešťany. V sobotu 5. septembra na podujatí „Pokoj v duši“, ktoré organizuje Slovenské duševné centrum Brahma Kumaris a Spoločnosť Slovensko – indického priateľstva prednesie o 18,00 svoju prednášku.

Ako uviedla Anna Galovičová z občianskeho združenia Spoločnosť Slovensko-indického priateľstva, podujatie sa koná pri príležitosti konania Parlamentu svetových náboženstiev v Salt Lake City 2015 v priestoroch Ganesha klubu na Winterovej 3 v Piešťanoch. Po sobotnej prednáške bude nasledovať nedeľný program 6. septembra od 9.00 hodine, kde sa budú účastníci zaoberať témami: Ako dosiahnem pokoj mysle napriek okolnostiam? Kto som? Odkiaľ som prišiel a kam idem? Aká je teraz doba? Prednášky sú určené pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o duchovný rozvoj.

jayantiJayanti Kirpalani – sa pravidelne zúčastňuje sa na konferenciách OSN a veľkých medzinárodných projektoch spojených s ochranou životného prostredia, mládeže, žien a mieru vo svete. Narodená v indickej Pune a vyrastajúca pod vplyvom západnej výchovy v Anglicku, vytvára most medzi Východnou múdrosťou a západnou kultúrou. Má schopnosť spojiť hlboké duchovné pravdy s jasnosťou. V súčasnej dobe je aj ​riaditeľkou Medzinárodného koordinačného úradu Brahma Kumaris so sídlom v Londýne v Global Cooperation House, a tiež Global Retreat Centra v Oxfordshire.

Zdroj: Tlačová správa, ilustr. foto: www.slovinidia.sk, www.brahmakumaris.org

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972