Mestská športová hala v Trnave bude v termíne 16. až 18. februára dejiskom víkendu plného hier, hračiek a zábavy. Počas podujatia FESTHRY 2018 zabavia deti i dospelých strategické, rodinné i zábavné party hry, stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, ale nebude chýbať ani tradičný šach. Novinkou bude LEGO® zóna, kde budú mať návštevníci okrem klasického stavania možnosť vidieť aj rôzne mozaiky, autá na diaľkové ovládanie, ale i balónový pohon a ďalšie prekvapenia.

„Pozývame vás na tradičné a už obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou, množstvom súťaží a turnajov o zaujímavé ceny, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Pri stoloch vám radi pomôžu naši skúsení promotéri, ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď zakúpiť u predajcov,“ lákajú na podujatie organizátori.

Na deti ako každý rok čakajú nafukovacie atrakcie, detský kútik, v rámci sprievodného programu divadielka, maľovanie na tvár, hodiny angličtiny, či tanečné vystúpenie. Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave, mesto Trnava a portál ihrysko.sk. Viac informácií nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy alebo na stránke www.festhry.sk.

-inf/Text a foto: FestHry-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972