Kto ste si nestihli pozrieť staré priestory bývalého Figara a novovznikajúceho kultúrneho centra Arta, môžete doň nahliadnuť už túto sobotu 28. septembra. Malými komunitnými akciami priestor postupne ožíva. Organizátorky Miš Maš bazáru chystajú v Arte druhý ročník podujatia, ktoré združí všetkých, ktorí chcú posunúť svoje veci ďalej, uloviť si originálne kúsky alebo zažiť sobotnú blšákovú atmosféru.


Tento rok si pre vás organizátorky pripravili okrem bazárovej atmosféry, dobrej hudby a príjemného posedenia pri káve a koláčiku aj workshopy zamerané na udržateľnosť, v ktorej sa nesie celá myšlienka bazáru.

O 14:00 h si budú môcť pod vedením študentky VŠVU Emy Lančaričovej vyrobiť deti aj dospelí vlastný a originálny suvenír spätý s Artou. Pracovať budete s nájdenými materiálmi, ktoré slúžili predošlým nájomníkom. Ich recykláciou vytvoríte robotov s dušou a pomôžete k zníženiu odpadu.

O 15.00 h si s Viktóriou Komarňanskou z Marna ateliéru ušijete tašku z reklamných bannerov. (Na tento workshop je potrebné nahlásiť sa vopred na viktoria.komarnanska@gmail.com)

Miš Maš bazár sa bude konať už túto sobotu, 28.septembra od 10.00 – 18.00 h v Arte na Kollárovej ulici 2 v Piešťanoch. Viac informácií o podujatí a workshopoch nájdete na FB Miš Maš bazáru.  

TS Foto tašky: Marna

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972