Koktail

Podkylava láka milovníkov piva

By 25. júla 2012No Comments

Pivný a kulinársky festival Adamfest sa uskutoční na Bio farme Charolais v Podkylave už 28. júla. Znalcov aj širokú verejnosť čakajú originálne chute a zážitky.

[singlepic id=16470 w=320 h=240 float=left]Hlavným lákadlom Adamfestu je ponuka výlučne pív z malých slovenských a zahraničných pivovarov. Bohatú pivnú rôznorodosť totiž na Slovensku nanovo budujú najmä malé alebo reštauračné pivovary. Okrem domácich – Urpiner, Kaltenecker, Sessler, Victoria, Patrónsky pivovar a Sandorf sa o zaujímavé chute postarajú aj osvedčené belgické a anglické pivá z portfólia Prešporskej pivotéky, či chuťovky zo susedného Česka vďaka skalickému Pubu Sklep.

Okrem ochutnávania raritných pív čaká návštevníkov Adamfestu aj zaujímavý program. Festival otvoria sabrážou pivného sektu, nasledovať bude kuchárska súťaž a nebude chýbať ani pečený býk. Okrem množstva sprievodných akcií pre celú rodinu, jazdy na koni alebo koči, či motorkárskej šou sa o zábavu postarajú aj hudobné skupiny: GoodBye Lenin, Michal Chrenko Band a Hidden Road.

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972