Piešťanský pivovar čaká v sobotu 22. októbra vzácna návšteva, ktorá bude mať humorný podtón a zaútočí na bránice divákov. Ján Gordulič do Piešťan opäť prináša svoju stand-up show Silné reči s podtitulom Lovecká sezóna a spolu s ním vystúpi skupina komikov, medzi ktorými nebude chýbať Lujza, Kristína Farkašová a Stano Staško. Diviaky, diváci i diváčky, si budú musieť držať pierka v klobúkoch, pretože komici sú po letnej pauze vydovolenkovaní, odýchnutí a pripravení podeliť sa o zážitky, ktorých majú plné zásobníky. 

13781781_10154332290817090_6005796574415862765_n

Ján Gordulič
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Lujza
Talentovaná herečka, ktorá sa nebojí hovoriť veci na rovinu sa v stand-up comedy našla. Prostredníctvom svojich komediálnych vystúpení si lieči traumy z manželského života a dvoch detí.

Kristína Farkašová
Profesionálna mama, ktorá sa nebála vydať o svojom živote s dvojičkami úspešnú knihu, ktorú okorenila aj vlastnou kolekciou oblečenia. A že jej okrem písania ide aj hovorený prejav, o tom nemôžte mať pochýb.

Stano Staško
Pochádza z Prešova, prešiel si bratislavským VŠMU a nakoniec zakotvil v Trnave. Herecké umenie už cez desaťročie prezentuje v úspešnom formáte 3T, ale standup je to pravé orechové, kde môže naplno predviesť improvizačné schopnosti.

-lt/Zdroj: Piešťanský pivovar/Foto a grafika: Silné reči-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972