Connect with us

Koktail

Pirátska párty – záver prázdnin ako sa patrí

Published

on

Nábor pirátov na „Pirátskej párty“ prekonal očakávania. Je pravda, že počasie našim malým pirátom veľmi neprialo, ale aj tu sa preukázala ich statočnosť a oddanosť. Pirátska párty sa pre nepriazeň počasia z časti presunula do interiérových priestorov Materského centra Úsmev a časť podujatia využila priestory pred centrom.

Piráti, ktorí prišli na párty boli prijatí do tímu kapitána pirátov „Starého morského vlka“. Získali pirátsku šatku, čim jasne deklarovali, že sa stali rovnocennými členmi slávneho tímu piešťanských pirátov.

Následne museli prejsť ťažkým výcvikom, v ktorom si zlepšili svoje všestranné schopnosti. Na začiatku ich čakalo nevyhnutné záchranárske školenie. Malí piráti zachraňovali topiacich sa námorníkov zo stroskotanej lode. Potom si zarybárčili, aby mali unavení piráti čo večerať. Vyskúšali si pozorovanie obzoru cez ďalekohľad a trénovali aj starostlivosť o svetlo na majáku. Precvičili si aj dávanie signálu námorníkom na lodi mávaním vlajky. Svoju statočnosť si otestovali pri útoku drzých žralokov a pri prekonávaní prekážkovej dráhy. Hladného Nema a iných morských živočíchov kŕmili farebnými „granulami – loptičkami“ a na svoje si prišli aj ukvákané žaby, ktoré si vďaka Ariel a jej pomocníkoch pochutili na rôznorodom hmyze. Ariel nám na podujatí predstavila aj svoju mladšiu dcéru „Arielku“, ktorej to na podujatí neskutočne svedčilo (dôkazy o tom uvádzame vo fotogalérii :-)). Piráti si zlepšovali kondičku na vodnom hokeji a zhadzovaní kolkov vo forme palmy. Spongebob so svojou partiou s radosťou pripravil na večeru pirátom ulovené ryby a kačky, takže sa všetci mohli tešiť na veľkú hostinu. Vrcholom celej párty bolo objavenie pokladu, z ktorého mali všetci neskutočnú radosť. No jednoducho naši malí piráti zažili i keď náročné, ale príjemné sobotňajšie popoludnie a tešia sa na ďalší ročník „pirátskej párty“.

Materské centrum Úsmev ďakuje všetkým dobrovoľníkom, ktorý svoj voľný čas venovali deťom a ich rodinám, aby im spríjemnili záver prázdnin. Zároveň ďakuje všetkým partnerom a sponzorom podujatia, bez podpory ktorých by sa „Pirátska párty“ nedala zorganizovať v takomto rozsahu v akom bola.

Advertisement
Hello GPT

MC Úsmev, Foto: -dd-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články