Vankúšová bitka sa pravidelne stretáva s veľkým úspechom napríklad v mestách ako Berlín, Kodaň, Štokholm, New Yorku, Londýn, vďaka OZ Punkstream budú aj Piešťany svedkom tejto recesistickej akcie spojenej s kopcom zábavy a zážitkov. Každý či už keď bol menší ale aj väčší sa rád nevinne bil s vankúšom. Poď si zaspomínať na tieto časy a užiť si tú detskú radosť. Či máš osem, osemnásť alebo osemdesiat, príď sa zabaviť na Námestie slobody, kde prebehne vankúšová bitka už v utorok 11. júla od 17.30 hodiny.

Stačí dodržať jednoduché pravidlá:
1) POZVI PRIATEĽOV A ZNÁMYCH – bitka je určená pre všetkých – deti, mladých, dospelých aj seniorov. Kto by si nechal ujsť túto (detskú) radosť a byť súčasťou jednej veľkej vankúšovej bitky? Pozvi spolužiakov, vytvorte tím a ukážte svoju vankúšovú silu.

2) PRINES SI VLASTNÝ VANKÚŠ – musí byť mäkký, bez pevných častí a udieraj ním primerane k tvojmu súperovi, nechceme predsa nikoho zraniť.

3) BOJUJ FÉROVO – neútoč na ľudí, ktorí nie sú do bitky zapojení, tých, ktorí nemajú v ruke vankúš alebo držia kameru či foťák. Opatrne pri ľuďoch, ktorí majú okuliare, piercingy či iné doplnky.

4) POČKAJ NA OFICIÁLNY SIGNÁL NA ZAČIATOK BOJA

Po boji svoje bojisko aj riadne poupratujeme, tak všetci čo sa chcú zapojiť aj do tejto aktivity sú vítaní, stačí si priniesť vrece na odpad, metlu alebo len priložiť ruku k dielu.

Pre viac informácií sleduj udalosť na facebook-u: https://www.facebook.com/events/314107912353970

Kontakt:
komunita.punkstream@gmail.com

-Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972