Prvé Športové dni v Piešťanoch začínajú už zajtra. Hlavný program sa uskutoční na ploche pri Dome umenia, ale športové aktivity si budete môcť vychutnať aj na iných miestach mesta. K športovým aktivitám organizátori pridali v sobotu večer aj hudobný program.

Program začína v piatok o 16:00 h florbalovými aktitami a power jógou. Nasleduje streetball, basketbal, crossfitt s Kinom, tajchi, rugby a rovnako dostanete informácie o správnej výžive.

Hlavnými dňami sú sobota a nedeľa. Po celodennom sobotňajšom maratóne začínajúcom o 10:00 h hádzanárskym zápasom budú vrcholom tanečné vystúpenia a hudobný program. O 18:00 h vystúpi piešťanská dievčenská tanečná skupina Flawless. Hneď po nich predvedú svojou  show, čisto chlapčenskí tanečníci streetdance, ktorí pred viac ako šiestimi rokmi tvorili gro hip-hopového tanca v Piešťanoch a na Športových dňoch hlásia comeback! Hudobný program začína  o 19:30 h. Vystúpia v ňom Prešporskí Junáci a SANCHEZ AMSTERDAM.

V nedeľu sa tiež môžete tešiť na rozmanité športové zážitky prím však bú hrať špecifické aktivity ako bežecká súťaž, cyklistická Tour de Sĺňava, thajskí boxeristi v originálnom dvojtonovom ringu a ich exhibície a ukážky, či basebalové home run derby.

 

Počas troch dní sa môžete tešiť na tieto aktivity zdarma:
tenis, volejbal, futbal, basketbal, florbal, súťaž v streľbe na brankové terče na štýl NHL All-star game (florbal), kolkáreň (externe v mestskej kolkárni), hádzaná, rugby, thajský box, crossfit, kurz sebaobrany, Tour de Sĺňava na bicykloch, tai-chi, baseballové odpalisko – C&M Sport Academy Home Run Derby, zumba, jumping, cvičenie SM system, pole Dance, funkčný tréning, streetdance tréning.

rezort-piestany-tour-de-slnava-A5-mapka

Platená aktivita:
Bežecká súťaž WeRunPiešťany cez najkrajšie miesta Piešťan v dĺžke 10km (preregistrácia 5€, na mieste 7€) – www.werunpiestany.sk

WeRunPiestany we-run-mapa

Rozšíriť si svoje obzory môžete na aktivitách:
Školenie tejpingu, Výživové štúdio, Rezort Piešťany

Deti

Pre deti je pripravený celodenný program „Malý športovec“ v sobotu od 10:00h do 17:00h.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972