Od dnes do nedele si môžu zákazníci reštaurácií a kaviarní, ktoré sú členmi oblastnej organizácie Rezort Piešťany, užiť Piešťanský víkend jahodových pochúťok. Zukcmann Villa, kaviareň hotela Park a hotela Máj sa spojili s miestnym producentom ovocia Plantex Veselé a pripravili zaujímavú kulinársku ponuku.

V Zukmann Ville na pešej zóne sa podáva Jahodový Aperolspritz alebo Jahodové bellini, čo sú lahodné letné nápoje. Ako hlavný chod pripravili kuchári v tomto podniku Filet tresky s jemne pikantou jahodovou salsou a výberom listového šalátu. Dopriať si môžete tiež domáce palacinky s vanilkovou ricottou, jahodami a sorbetom.

 

V kaviarni hotela Park sa zamerali na sladké pochúťky. Prvou je Jahodová poézia, teda nadýchaný smotanovo – tvarohový krém s jahodami. Ďalej si môžete objednať Jahodovo – rebarborový pie – krehké cesto plnené osviežujúcou jahodovo – rebarborovou plnkou s lahodnou šľahačkou. A do tretice  Falošné jahodové tiramisu, čo je ľahký piškót prekladaný jogurtom a jahodami.

V kaviarni hotela Máj môžete ochutnať jahodovú bublaninu z nadýchaného domáceho piškótového cesta bez umelých prísad a jahodový ovocný pohár so šľahačkou a zmrzlinou, ktorého základom je výberová zmrzlina HS select.

Podrobnejšie info tu.

-inf- Foto: Zuckmann Villa

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972