Priestory prvého poschodia Piešťanského pivovaru sa v sobotu 28. mája zaplnia najrozličnejším tovarom, skupina organizátorov totiž po dlhých rokoch opäť pripravuje blšák. Ľudový trh ponúkne možnosť obyvateľom mesta zbaviť sa nepotrebných vecí, ktoré sa naopak pre niekoho stanú skutočnými pokladmi. Blšiť by sa malo od 9:00 približne do 13:00 a registrácia predajcov sa začne v stredu 18. mája o 9:00. Ak máte doma veci, ktoré by ste radi predali, určite s nahlásením nečakajte, pretože počet stolov je limitovaný na 25. Všetky potrebné informácie nájdete na facebookovej stránke.

Blšák je v podstate komunitná tržnica, na ktorej môžete predať a kúpiť veci od výmyslu sveta. Od drobností, v podobe rôznych zberateľských predmetov, akými sú známky alebo hokejové kartičky, cez hračky, novú či zánovnú elektroniku, digitálky alebo nevynosené topánky, najrôznejšie doplnky potrebné pre chod domácnosti, až po oblečenie.

„Ak máte doma veci, ktorých sa chcete zbaviť, pretože vám len zavadzajú a získať pri tom nejakú hotovosť, bude Blšák v Piešťanskom pivovare tým správnym miestom. Predávať haraburdy nie je zakázané, no vítané sú skôr pekné a funkčné veci, pretože v opačnom prípade sa vám môže stať, že ich budete na predajný pult vykladať zbytočne. Naopak, ak si túžite zadovážiť niečo pekné za prijateľnú cenu, možno medzi tovarom nájdete veci, ktoré pre vás budú skutočným pokladom,“ informujú na facebookovej stránke podujatia jeho organizátori.

Predávajúci sa môžu prihlasovať od 18.05.2016 od 9:00 zaslaním mailu na adresu blsakpiestany@gmail.com, pričom poplatok za jeden stôl je 2 eurá.

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972